PRAVDA SRDCE

Autor článku : Sophie Bashford
www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Drazí spolutvůrci nové reality na Zemi,

Přeložila jsem pro vás a sdílím další úžasný článek od Sophie Bashford. Při této příležitosti bych všem chtěla připomenout, že každý z vás jste jedinečným “originálem“ a váš úkol číslo jedna zde na této planetě je žít svou vlastní jedinečnost. Není nikdo druhý jako jste vy. Vaše jedinečnost je dar, který pozvedá všechny ostatní. Je klíčovým článkem celku. Proto…..nebojte se vystoupit z omezujících rolí, které od vás společnost, rodina a okolí očekává. Jen projev vaší jedinečnosti, autenticita a oslava sebe samých dokáže vytvořit na této planetě realitu, po které všichni tolik toužíme. Nikdy nezapoměňte, že vaše srdce – a jen vaše srdce jediné zná pravdu. A je to vaše srdce, kterému se jednoho dne budete zpovídat. A jste to pouze vy – vy jediní – kdo rozhoduje, zda budete pravdu svého srdce ctít.

Při jedné ze svých dlouhých vycházek s Abby (moje psí parťačka :)) jsem také Vesmíru předložila jedno ze svých “co když“. A on už celkem unaven z mých obav razantně odvětil: “Já jsem Inteligence! Vím přesně co chceš a co potřebuješ. Mám moc se postarat o vše. Tak jdi a žij!“

Jděte a žijte touhy svého srdce…….

S Láskou
Martina Atiriamin Christová

 

Od začátku letošního roku jsem cítila, že spirituálním tématem je “Pravda“. Za pravdou k sobě samým leží potřeba být dostatečně odvážní udělat to, co nám říká pravdivý hlas. A pak udělat kroky k tomu, co ctí tuto pravdu.

Nové paradigma a nové vědomí nevytryskne z éteru lidí, kteří zůstávají uvězněni ve starých vzorcích. Nová energie přichází z lidí kteří se vymaní z toho, co je drží svázané, omezené, závislé a umlčené.

Úžasný Poyan Shifter včera na úplněk ve panně napsal a řekl:
“Jste připraveni riskovat vše abyste získali všechno co jste kdy chtěli?Připravte se na nečekané.“

Ano, abyste se mohli vrátit domů k Sobě samým, musíte riskovat vše. Někdy opětovně….

Musíte jít dovnitř a obnovit úžasnou planoucí pochodeň božské lásky uvnitř vašich srdcí.

Musíte mít důvěru, že dokážete udělat velkou změnu pro lidstvo a zemi prostřednictvím vaší dostatečné odvahy být tím, kdo opravdu jste.

Setrváním v malosti se nikdy nic nezměnilo.

Prostřednictvím pouze jednoho jediného kroku, který ctí vaše opravdové bytí, budete mnohonásobně odměněni.

Pokud jste opakovaně vedeni udělat změny ve vašem životě, a možná vše riskovat proto, abyste zachránili své srdce, musíte vědět, že odměny předčí vše, o čem jste kdy snili.

Vystupte ze šatníku.

Ukažte nám svou krásu.

Řekněte slova, po jejichž vyslovení jste tolik toužili.

Položte svá srdce na náš oltář.

Potřebujeme vás.

Narodili jste se, abyste byli odvážní. Ve vaší krvi je síla bojovníka a pionýrská vize.

Pokud nenárokujete tuto část vašeho Božského Já, vaše duše bude chřadnout a nakonec “zemře“.

Riskovat vše je čin důvěry v benevolentní a zázračný Vesmír, který je bezpečný a vytvořen z Lásky.

Jste v bezpečí. Ale také se potřebujete osvobodit. To co se nachází na druhé straně všech vašich “co když“ je Svoboda Duše.

“Jste připraveni risknot vše abyste měli všechno co jste kdy chtěli?“